WIE KUN JE BENADEREN VOOR MEER VRAGEN EN/OF INFORMATIE?

Verhalen bij de thee: Jeannet Moor – j.moor@hva.nl Picture your story: Mike de Kreek – m.de.kreek@hva.nl . Beeldentheater: Margaretha von Salisch – m.von.salisch@hva.nl Dans: Joyce Crawfurd – j.e.crawfurd@hva.nl Film: Patricia van der Does – p.m.van.der.does@hva.nl Podcast: Wilma Kannegieter – w.kannegieter@hva.nl Hidden design, Bingo storytelling, Design thinking: Xiomara Vado Soto – xiomara.vado.soto@gmail.com improvisatie met kwetsbare doelgroepen, Netwerkkaart: Merel van Schravendijk – m.m.van.schravendijk@hva.nl Muziek: Suzanne Schmidt – s.e.schmidt@hva.nl